Značka názvu / title tag
Snažíte sa zlepšiť viditeľnosť svojej webovej stránky a prilákať viac návštevníkov? Jedným z najdôležitejších krokov na dosiahnutie lepšieho hodnotenia vo vyhľadávačoch je optimalizácia vašich title tagov.
V našom poste sa podelíme o niekoľko cenných tipov a osvedčených postupov na optimalizáciu značiek názvu, aby ste mohli zvýšiť mieru prekliknutia a zvýšiť návštevnosť svojej stránky.
Čítajte ďalej a naučíte sa ako vytvoriť presvedčivé a efektívne značky názvu, ktoré pomôžu vašej web stránke vyniknúť vo výsledkoch vyhľadávania.
Čo je title tag?
Jednoducho povedané, title tag je názov web stránky, ktorý signalizuje o čom web stránka je. Title tag vo výsledkoch vyhľadávania je zároveň aj klikateľný link na web stránku. Title tag je zároveň najdôležitejší on page SEO faktor.
Presne povedané, title tag he HTML značka, ktorá identifikuje názov web stránky, ktorý sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania.
Poznámka:
Názov značky sa po anglicky označuje ako title tag, niekedy aj meta tag. Ja budem bežne používať označenie title tag.
Prečo je dôležité mať optimalizovaný title tag?
Existujú tri silné dôvody prečo by ste mali optimalizovať title tagy svojej web stránky.
SEO
Title tag je jeden z najdôležitejších SEO faktorov. Jeho optimalizácia pomôže vyhľadávačom lepšie pochopiť čo je na stránke, aký je kontext obsahu a na koľko je relevantná pre vyhľadávací dopyt.
To pomôže vašej web stránke zlepšiť jej hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania. V štruktúre stránky je nadpis najvyššou úrovňou hierarchie a má silný vplyv na hodnotenie web stránky vo výsledkoch.
Miera prekliknutia
Ľudia si môže na stránke výsledkov vyhľadávania vybrať z viacerých výsledkov. Je preto dôležité aby ste ich motivovali aby klikli práve na ten váš. Optimalizovaný title tag by mal motivovať ľudí aby klikli na vašu web stránku.
Pritiahnutie pozornosti
Stránka výsledkov vyhľadávania je plná informácii a konkurenčńych web stránok. Je teda nesmierne dôležité aby ste najprv pritiahli ich pozornosť na váš výsledok.
Kde sa zobrazuje title tag
Na stránke výsledkov vyhľadávania (SERP)
Title tag sa spolu s meta popiskom a URL adresou zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania.
Title tag je teda prvý kontakt ľudí s vašou web stránkou. Je preto nesmierne dôležité aby váš title tag vytvoril skvelý prvý dojem a motivoval ľudí aby na vašu web stránku klikli.
Na taboch/kartách v prehliadačoch
Title tag sa zobrazuje v hornej časti okna prehliadača.
Jedinečné a ľahko rozpoznateľné názvy s dôležitými kľúčovými slovami v prednej časti pomáhajú ľuďom identifikovať vašu web stránku ak majú otvorených viacero tabov/kariet.
Pri zdieľaní na sociálnych sieťach
Niektoré externé webové stránky – najmä sociálne siete – použijú vašu značku názvu na určenie toho, čo a ako sa má zobraziť pri zdieľaní stránky. Title tag poskytuje kontext príspevku na sociálnych sieťach.
Niektoré sociálne siete (vrátane Facebooku a Twitteru) majú svoje vlastné meta tagy a môžete pre nich zadať iné title tagy ako pre vašu web stránku. Môžete ich teda optimalizovať špecificky pre danú sieť.
Aký je rozdiel medzi title tagom a H1 tagom
Title tag aj H1 tag sú značky HTML a na prvý pohľad sa javiť ako ten istý element. Sú medzi nimi zásadné rozdiely
Účel
Title tag označuje názov stránky.
H1 tag zvyčajne označuje nadpis, respektíve prvý nadpis osnovy obsahu na stránke.
Zobrazenie
Title tag sa zobrazuje na SERP (stránka výsledkov vyhľadávania) a nie na vašej web stránke.
H1 tag sa zobrazuje na vašej web stránke v obsahu. Je to zvyčajne prvý a hlavný nadpis v hornej časti.
Umiestnenie v HTML kóde
Title tag je umiestnený v sekcii head HTML dokument.
H1 je umiestnená v sekcii tela, zvyčajne v hornej časti stránky.
Použitie
Web stránka má iba jeden title tag.
Web stránka môže mať viacero H1 značiek. Ja by som aj tak odporúčal použiť iba jednu H1 na stránke vášho webu.
Ako vyzerá title tag HTML kód v backende
<title>Čo je title tag?</title>
Title tag stránky nájdete v časti <head>
Ako nájsť title tag na web stránke
V Google Chrome
- V Google Chrome otvorte web stránku, ktorú chcete skontrolovať.
- Kliknite pravým tlačidlom myši kdekoľvek na stránke (okrem obrázkov a odkazov).
- V kontextovej ponuke, ktorá sa zobrazí, vyberte možnosť „Zobraziť zdrojový kód stránky“ alebo „Zobraziť zdroj“. Tým sa otvorí zdrojový kód HTML stránky na novej karte alebo v novom okne.
- V hlavičke HTML kódu hľadajte otváracie a zatváracie značky „title“. Text medzi týmito značkami predstavuje názov webovej stránky.
- Prípadne sa môžete pozrieť aj na hornú časť okna prehliadača, kde je zobrazená webová stránka, a text zobrazený v tejto sekcii je zvyčajne značka názvu webovej stránky.
Detailed SEO extension pre Chrome a Firefox
- Nainštalujte si rozšírenie Detailed SEO extension pre váš webový prehliadač.
- Vo webovom prehliadači otvorte webovú stránku, ktorú chcete skontrolovať.
- Kliknite na ikonu Detailed SEO extension.
- Kliknite na headings kartu na paneli s nástrojmi prehliadača, kde sú zobrazené H tagy.
Zámer vyhľadávania
Každý človek používa Google s určitým zámerom. Vy by ste mali tento zámer poznať a reflektovať ho v obsahu aj v title tagu.
Informačný zámer
Používateľ hľadá informácie o konkrétnej téme. Váš title tag by mal jasne pomenovať, že čitateľ nájde tieto informácie v obsahu ak klikne.
“Ako správne cvičiť drepy” je jasný informačný title tag.
Transakčný zámer
Používateľ chce uskutočniť nákup.
Nebojte sa priamo do title tagu vložiť frázu ako “kliknite a kúpte si”.
Komerčný zámer
Používateľ robí prieskum prieskum pred kúpou.
Takýto title tag môže obsahovať frázu “Porovnanie 10 súčasných fotoaparátov pre produktovú fotku”.
Ako vytvoriť a optimalizovať title tag
Píšte pre Google, ale aj pre ľudí
Vaša prvá úloha je presvedčiť Google aby vašu web stránku umiestnil vysoko vo výsledkoch vyhľadávania. Ak tam je, musíte presvedčiť ľudí, aby na ňu klikli.
Title tag by mal nastaviť očakávania ľudí, ktorí na title tag kliknú. Ak bude obsah iný ako to čo hovorí názov, ľudia vašu stránku opustia čo je negatívny SEO signál.
Title tag by mal dávať ľuďom zmysel. Mal by byť napísaný prirodzeným ľudským jazykom a pre ľudí.
Pri vytváraní značiek názvov je dôležité myslieť na celú používateľskú skúsenosť. Značka názvu je prvá interakcia nového návštevníka s vašou značkou a mala by sprostredkovať čo najpozitívnejšie a najpresnejšie posolstvo.
Kľúčové slová v title tagu
Kľúčové slová spájajú to, čo ľudia hľadajú, s informáciami, ktoré poskytujete na vašej web stránke. V značke názvu použite primárne kľúčové slovo, na ktoré cielite. To informuje Google, že vaša stránka je relevantná pre vyhľadávanie, upúta pozornosť ľudí a presvedčí ich, že vaša stránka je tá správna odpoveď na vyhľadávací dopyt.
Z akých slov vyberať
V tomto bode by ste už mali poznať vaše cieľové kľúčové slová, ich objem vyhľadávania a obtiažnosť umiestnenia.
Zoberte si vašich top 5 kľúčových slov, ktoré reprezentujú tému vašej stránky a obsahu na nej.
Vytvorte z nich logicky znejúcu frázu, ktorá jasne pomenúva tému vašej stránky. Snažte sa nerozdelovať kľúčové slová, ktoré ľudia vyhľadávajú.
Dajte kľúčové slová na začiatok title tagu
Ľudia začínajú skenovať a čítať zľava do prava. Testy spoločnosti MOZ takisto ukázali, že kľúčové slová umiestnené na začiatok title tagu majú pozitívny vplyv na SEO hodnotenie.
V prípade eshopu dajte na začiatok najunikátnejší aspekt stránky, teda názov produktu alebo jeho dôležitú variáciu, až potom kategóriu a značku.
Nepreháňajte to s kľúčovými slovami
Vyhnite sa title tagom, ktoré sú len zoznamom kľúčových fráz alebo variácií toho istého kľúčového slova. Takýto názov nepopisuje obsah web stránky a je zlý aj pre užívateľskú skúsenosť. Google môže navyše penalizovať vašu stránku.
Tvorte jedinečné title tagy
Každá stránka na vašom webe by mala mať unikátny obsah a tým pádom aj unikátny title tagy. Ak máte viacero stránok s rovnakou témou, ktoré súťažia a rovnaké kľúčové slová, budú si navzájom konkurovať.
V SEO sa tento problém označuje slovom kanibalizácia. Ak sa stránky kanibalizujú, Google nebude vedieť, ktorú má vybrať pre vyhľadávací dopyt a zníži hodnotenie obom.
Pri SEO je dôležité rozdelenie obsahu na samostatné a unikátne témy, ktoré budú mať aj unikátne a jedinečné title tagy. Každý obsah by mal odpovedať na jeden špecifický vyhľadávací dopyt, ktorý bude mať jeden originálny title tag.
Ak máte eshop s tisíckami produktov a tisíckami stránok, tvorte title tagy z názvov produktov, kategórií a ich špecifikácií.
Optimálna dĺžka title tagu
Abecedné znaky rozdielnu veľkosť. Google preto nemeria dĺžku title tagu počtom znakov, ale počtom pixelov, ktoré zaberajú. Maximálna dĺžka title tagu je teda 600 pixelov, čo je zhruba 60 znakov.
Hoci spoločnosť Google nešpecifikuje odporúčanú dĺžku názvu, väčšina prehliadačov pre počítače a mobily dokáže zobraziť prvých 50 až 60 znakov title tagu.
Ani dlhšie title tagy však nepodliehajú penalizácií. Tvorte vaše title tagy intuitívne tak aby splnili hlavnú úlohu a tou je presné popísanie web stránky.
Testovaním sa zistilo, že ak necháte title tag v dĺžke do 60 znakov, 90% title tagov na vašej stránke sa zobrazí v SERP správne.
Google boti, ktorí prehľadávajú internet a vašu web stránku však budú brať do úvahy aj znaky, ktoré presahujú 600 pixelov (v rozumnej miere) aj keď sa nezobrazia v SERP.
Ak je váš názov príliš dlhý, vyhľadávacie nástroje nadmerné znaky odstránia a nahradia ich bodkami “…”. nahradia inými slovami, alebo ich môžu kompletne zmeniť.
Takisto sa vyhnite krátkym title tagom. Je to jednoducho nevyužitý potenciál.
Dĺžka title tagu na počítači a mobile
Na úvod by som zdôraznil jednu dôležitú vec. A to, že Google prezentuje kratšie title tagy užívateľom počítačov ako tým čo browsujú na mobiloch.
Google dokáže zobraziť až 80 znakov title tagu na mobiloch. Je to pravdepodobne preto, že aj keď má title tag iba 60 znakov, na malej mobilnej obrazovke ho musí aj tak zalomiť na ďalší riadok. A ten druhý riadok nechá v podobnej dĺžke ako je prvý.
Ako formátovať title tag
Vaša web stránka nie je to jediné, čo sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania. V SERPe sa zvyčajne zobrazí ďalších 9 organických výsledkov, reklamy, lokálny balík, featured snippets a mnoho iných vecí. Je preto nesmierne dôležité aby ste na váš výsledok pritiahli pozornosť ľudí. Ako formátovať váš title tag aby na neho smerovali všetky oči?
Interpunkcia
Použite interpunkciu na oddelenie rôznych častí title tagu. Uľahčí to čítanie a pochopenie. Tu sú niektoré bežné interpunkčné znamienka, ktoré vyzerajú skvele v značkách názvu:
Zátvorky: „Ako naplánovať dostupnú svadbu [Sprievodca krok za krokom]“
Vertikálna lišta: “iPhone 8 Plus na predaj | jablko”
Dvojbodka: „Dizajn interiéru: 10 princípov dizajnu, ktoré treba zvážiť“
Ukázalo sa, že zátvorky zvyšujú CTR, a to ako v názvoch, tak aj v predmetoch e-mailov, zatiaľ čo zvislé čiary sú ideálnou možnosťou na oddelenie názvu vašej spoločnosti. Použite štýl interpunkcie, ktorý najlepšie vyhovuje obsahu vašej webovej stránky.
Vyhnite sa ALL CAPS
Znaky v ALL CAPS sú väčšie ako lower case. All CAPS môžu výrazne obmedziť počet znakov, ktoré môže Google zobraziť.
All CAPS môžu byť pre ľudí ťažko čitateľné.
Čísla
Pridanie čísel do title tagu zostaveného zo slov pritiahne pozornosť ľudí.
Zahrnutím čísel do značky názvu môže byť pútavejšia a pútavejšia, čo môže zvýšiť pravdepodobnosť, že používatelia kliknú na výsledok vyhľadávania.
Pridaním čísel do title tagu môže byť obsah webovej stránky špecifickejší a zrozumiteľnejší, čo používateľom môže pomôcť určiť, či je stránka relevantná pre ich vyhľadávací dopyt.
Stránka, ktorá analyzuje 7 najlepších smartfónov bude mať viac kliknutí ako stránka, ktorá iba analyzuje smartfóny. Konkrétny počet tipov a znamená, že obsah je použiteľný a užitočný. Nehovoriac o tom, že číslo 7 je z psychologického hľadiska vnímané pozitívne.
Vloženie aktuálneho roku do title tagu ukáže, že vaša stránka je aktuálna.
Využite emotikony
Emotikon medzi samými textovými výsledkami bude doslova žiariť. Je to skvelý spôsob ako pritiahnuť všetky pohľady na váš title tag. Vaša stránka, respektíve title tag bude absolútne unikátny a kontrastný oproti ostatným stránkam.
Udržujte emotikony relevantné k vašej stránke a nepreháňajte to s nimi. Aj jeden emotikon oddelí vašu stránku od konkurencie.
Odlíšte sa
Zvýraznite to, čo odlišuje vašu webovú stránku od ostatných. Čo robí váš web a obsah jedinečným? Vložte váš unikátny predajný bod do title tagu.
Zvážte tieto unikátne odlišovacie elementy
Hĺbka: Niekedy chcú návštevníci nájsť všetko, čo potrebujú vedieť o danej téme, na jednom mieste. Ak má váš článok hĺbkový prístup, dajte to vedieť. Príklady: „Ako sa stať učiteľom jogy [Komplexný sprievodca krok za krokom]“ alebo „Všetko, čo potrebujete vedieť o najatí osobného trénera“. Použite slová ako „konečný“, „úplný“, „definitívny“, „štúdia“, „krok za krokom“
Množstvo: Mnoho blogových článkov používa formát zoznamu, pretože zoznamy sa dajú ľahko organizovať a sú pre čitateľov príťažlivé. Ak vaša webová stránka patrí do tejto kategórie, odlíšte svoj blogový príspevok podľa množstva v zozname. Príklad: „21 spôsobov, ako zlepšiť svoje zdravie“ alebo „15 chutných diétnych receptov“
Efektívnosť/rýchlosť: Pre mnohých ľudí je čas dôležitý. Oslovte túto skupinu zdôraznením rýchlosti a efektívnosti vášho obsahu. Príklad: „Ako zostaviť nábytok IKEA za 10 minút“ alebo „5 rýchlych a jednoduchých spôsobov, ako zlepšiť interiérový dizajn.“
Čerstvosť: Používatelia internetu chcú čerstvý a aktualizovaný obsah. Zahrnutím aktuálneho roku do vašej značky názvu ubezpečíte hľadajúcich, že váš obsah je relevantný a aktuálny. Príklad: „15 úžasných miest na cestovanie v roku 2020“ alebo „Najlepšie nákladné autá s jedlom v New Yorku [aktualizované v roku 2020].“
Cenová dostupnosť: Každý rád šetrí peniaze. Ak váš obsah zdieľa finančne zdatné tipy, zdôraznite to v značke názvu. Príklad: „9 dovolenkových miest, ktoré nezničia peniaze“ alebo „5 lacných vecí v Los Angeles“.
Značka: Ľudia s väčšou pravdepodobnosťou kliknú na výsledok vyhľadávania od značky, ktorú poznajú a ktorej dôverujú. (Máme o tom nejaké štatistiky? Nie, ale je to celkom zrejmé.) Ak ste teda vo svojom odvetví len vzdialene známi, pridajte do značky názov svoju značku.
Optimalizujte title tag pre zámer vyhľadávania
Vaša stránka a obsah na nej by mal reflektovať zámer vyhľadávania. Vaša stránka má teda presne, detailne a jasne odpovedať na to, čo človek zadáva do Google.
Title tag, respektíve názov stránky by mal váš obsah jasne pomenovať. Vytvorte title tagy tak, aby jasne odpovedali na zámer užívateľa.
Tvorte popisné title tagy
To znamená, že title tag by mal presne a konkrétne popisovať to čo užívateľ nájde na stránke. Mal by presne nastaviť očakávania užívateľa. Tvorte stručné a jasné title tagy, ktoré presne popisujú to čo je na stránke.
Jasne ukážte benefit kliknutia na svoju web stránku
Ako prijmete človeka aby spravil to čo chcete? Ukážete mu, že to, čo od neho chcete je v jeho najvyššom záujme. Musíte mu ukázať benefit tejto akcie, výhodu kliknutia na váš web.
Ukázanie benefitu je častokrát iba presné a jasné a popísanie toho čo sa na stránke dozvie. Chce vaše publikum schudnúť 10 kíl? Váš text by mal dať čitateľovi tieto informácie a nadpis by to maj jasne oznámiť. “Ako schudnúť 10 kíl. Kliknite sem a dozviete sa”.
Používajte silné slová a emócie
Silné slová
Sú to slová, ktoré u čitateľa vyvolávajú emocionálnu odozvu. Ak má čitateľ emocionálny vzťah k vášmu titulku, zvyšuje sa šanca, že klikne na váš príspevok.
- Rýchlo
- Jednoducho
- Bez námahy
- Nezabudnuteľné
- Krok za krokom
- Osvedčené
- Podrobné
- Nevyhnutné
- Najlepšie
Slovesá
Akčné slovesá pomáhajú vyvolať odozvu používateľov.
Rámovacie slová
Slová v rámcoch poskytujú kontext o tom, aké informácie vaša stránka poskytuje o tomto obsahu. Skvelé orámovacie slová pre značku názvu sú často otázky alebo superlatívy. Tieto slová môžu zahŕňať:
- Ako
- Čo
- Prečo?
- Najlepšie
- Sprievodca
Každé z týchto slov vám poskytne trochu viac kontextu o type informácií alebo článku, ktoré môžete nájsť v odkaze.
Emócie
Je štatisticky dokázané, že emócie predávajú. Ľudia konajú emocionálne a až potom sa snažia svoje konanie racionálne dovysvetliť. Využívajte emócie v každom marketingovom materiály a samozrejme aj v title tagu.
Aby ste správne využili emócie, identifikujte problém a cieľ vašich potenciálnych návštevníkov. Identifikujte ako ľuďom pomôže vaša web stránka a obsah na nej. Do tohto problému a cieľa vložte slová, ktoré sú pre vašich čitateľov dôležité.
Namiesto “10 tipov ako pripraviť vašu záhradu” napíšte “10 tipov ako pripraviť vašu záhradu, ktorú vám budú susedia závidieť”. Snaha byť lepší ako všetci naokolo je hlboko zakorenená v našom podvedomí. Slovo závisť tento pocit vyvolá.
Využite zvedavosť
Ľudia sú prirodzene zvedaví. Jedným zo spôsobov, ako to využiť, je vytvoriť medzeru zvedavosti. Medzery zvedavosti označujú priestor medzi tým, čo používatelia vedia a tým, čo chcú vedieť.
Vytvorenie medzery v zvedavosti znamená poskytnúť čitateľom náznak toho, čo v článku nájdu a povedať im, že v článku nájdu zvyšok.
Výzva v title tagu na akciu
CTA alebo výzva na akciu je jedna z najdôležitejších častí marketingu. Vždy hovorte ľuďom čo by mali spraviť a ideálne aj prečo. Title tag nie je výnimkou.
Musíte teda zamerať na ciele a túžby vášho publika. Title tag musí prislúbiť naplnenie týchto túžieb. Title tag musí dať hľadajúcemu dôvod kliknúť na odkaz.
Využite výhody svojej značky
Ak máte silnú a známu značku, title tag je skvelé miesto ako ďalej šíriť jej meno.
Pridajte jej názov na koniec title tagu. Domovská stránka, produktové stránky alebo stránka o nás sú ideálne miesta. Môžete zvážiť jej vizuálne formátovanie aby upútala pozornosť.
Umiestnenie názvu značky záleží od toho ako dôležitá je pre kupujúceho. Experimentujte a upravujte.
Prečo Google mení môj title tag
Ak Google zmení váš title tag, znamená to, že ho nepovažuje za relevantný pre daný obsah. Title tag nepopisuje to čo sa nachádza na vašej web stránke. Kedy môže Google zmeniť váš title tag?
Nadmerná optimalizácia: Váš title tag je plný kľúčových slov
Neprepĺňajte title tag kľúčovými slovami
Príliš dlhý title tag
Google nemusí z vášho title tagu odstrihnúť koniec. Môže vytvoriť frázu, ktorá je kombinácia rôznych slov v title tagu, alebo aj obsahu.
Title tag nie je relevantný pre obsah
Zhoduje sa title tag s obsahom?
Zodpovedá title tag vyhľadávanému zámeru človeka?
Pamätajte, že title tag by mal prirodzenou ľudskou rečou popisovať obsah web stránky tak aby ho ľudia pochopili.
Existencia alternatívneho title tagu pre sociálne siete
Už sme spomínali, že pri zdieľaní web stránok na Facebooku a Twitteri môžu mať iný title tag. Google môže použiť tieto title tagy ako primárne.
Poznámka:
Nie vždy má prepísanie title tagu negatívne konzekvencie.
Ak sa napríklad vaša stránka hodnotí podľa viacerých výrazov, Google môže v závislosti od vyhľadávacieho dopytu použiť váš pôvodný názov alebo prepísaný názov, aby čo najpresnejšie zodpovedal zámeru používateľa.
Automatické generovanie title tagov
Obrovské eshopy s tisíckami produktov nemajú kapacitu aby písali jednotlivé title tagy. Tie generujú automaticky s pomocou CMS. Väčšina bežných CMS má doplnky, ktoré to dokážu, ako napríklad Yoast pre WordPress, Meta Tag pre Joomla a Magento.
Dynamické tagy sú ideálna možnosť ako automaticky generovať title tagy.
Pre automaticky generované značky nadpisov je možné použiť rôzne formáty v závislosti od produktu, kategórie alebo lokálnej stránky.
Upozornenie:
Napriek pohodliu a škálovaniu, ktoré môžete dosiahnuť pomocou dynamických značiek, môžete tiež rýchlo spôsobiť veľa škody. Nezabudnite najskôr a v pravidelných intervaloch auditovať svoje značky.
Ako dosiahnem, že Google prestane prepisovať moje title tagy
To sa bohužiaľ dosiahnuť nedá. Ostáva vám jedine písať kvalitné title tagy podľa tipov v tomto blogu.
Titulky pre sociálne médiá
Dobré SEO title tagy nemusia byť nevyhnutne dobré pre sociálne médiá. V sociálnych médiách je optimalizácia pre kľúčové slová menej dôležitá ako vytvorenie nadpisu, ktorý pritiahne klienta. Sústreďte sa preto viac na motivovanie ľudí a menej na SEO optimalizáciu. Človek je v tomto prípade dôležitejší ako Google bot.
Ako optimalizovať title tagy na WordPress web stránke pomocou All In One SEO pluginu
- Stiahnite si, nainštalujte a aktivujte si All In One SEO plugin.
- Kliknite na “upraviť web stránku” stránky, ktorú chcete modifikovať.
- Skrolujte dole na All In One SEO plugin nastavenia pre stránku.
- Do poľa pre title tag vložte váš title tag.
- Nezabudnite si tieto zmeny uložiť.
Ozvite sa nám
Značky názvu, respektíve title tagy sú základným aspektom SEO na stránke a zohrávajú kľúčovú úlohu pri zlepšovaní viditeľnosti a hodnotenia vašich webových stránok vo vyhľadávačoch.
Implementáciou našich stratégií môžete vytvoriť presvedčivé a informatívne značky názvu, ktoré pomôžu vášmu webu vyniknúť vo výsledkoch vyhľadávania a privedú na váš web väčšiu návštevnosť.
Kontaktujte VanCity.Media a vytvoríme vám SEO stratégiu, s ktorou sa dostanete na prvé miesto Google vyhľadávania.