Believe Party Entertainment

Klient
Believe Party Entertainment
Cieľ
Generovať návštevnosť a klientov
Služba
Tvorba web stránky, SEO
Krajina
Kanada

Believe Party Entertainment

Henna má biznis, ktorý ponúka párty pre deti pre rôzne príležitosti ako napríklad narodeniny. Henna mala web stánku, ktorú si vybudovala sama dávnejšie a potreboval ju prerobiť podľa moderných štandardov.

Henna takisto na svojej starej stránke vykonala základnú SEO optimalizáciu, ktorá jej, vzhľadom na slabú konkurenciu, stačila na obsadenie top pozícií na Google. Do novej stratégie sme pridali všetky dôležité prvky SEO na stránke, výskumu kľúčových slov, obsahu a technického SEO.

Henna so svojou novou stránkou zacementovala svoju dominantnú pozíciu na svojom trhu. Hennu sme umiestnili na prvých troch Google pozíciach pre jej relevantné kľúčové slova “Children party entertainment Vancouver”, “Balloon twisting Vancouver” a “Face painting Vancouver”.

Web stránka

Henna má biznis, ktorý ponúka párty pre deti pre rôzne príležitosti ako napríklad narodeniny. Henna mala web stánku, ktorú si vybudovala sama dávnejšie a potreboval ju prerobiť podľa moderných štandardov. Henna takisto na svojej starej stránke vykonala základnú SEO optimalizáciu, ktorá jej, vzhľadom na slabú konkurenciu, stačila na obsadenie top pozícií na Google. Do novej stratégie sme pridali všetky dôležité prvky SEO na stránke, výskumu kľúčových slov, obsahu a technického SEO. Henna so svojou novou stránkou zacementovala svoju dominantnú pozíciu na svojom trhu. Hennu sme umiestnili na prvých troch Google pozíciach pre jej relevantné kľúčové slova “Children party entertainment Vancouver”, “Balloon twisting Vancouver” a “Face painting Vancouver”.